Outdoorové vybavení

V kategorii outdoorové vybavení naleznete vše, co potřebujete pro stanování ať v kempu, nebo v přírodě. Správná výbava je jednou z nejdůležitějších částí pro váš výlet, tudíž je potřeba správně vybrat. Pokud se chcete dozvědět více o tom, jak si vybrat stan, spacák, nebo co si nesmíte zapomenout s sebou na dovolenou, to vše se můžete dozvědět v článcích, které naleznete v pokračování a nebo ve stručném popisku viz. níže. 

Co vše s sebou tedy potřebujete? 

Přejít na článek “Co si nesmíte zapomenout vzít na kempování” »

 

Vybavení, které si s tebou na stanovací dovolenou vezmete, přímo ovlicní zážitek z ní. Ať jde o váhu vybavení, jenoduchost složení a nebo komfort. 

Karimatka - karimatka vám při spaní má zajistit dobrý spánek a bezbolestné tělo a příjemné vstávání 

Vařič - můžete si vybrat mezi několika variantama vařice, ať půjde pouze o kartuší s malým vařičem, nebo vařiš s plotýnkami, nebo dokonce gril

Nádobí - bez nádobí si však nic neuvaříte

Stan - o tom jak důležitá je volba stanu a na co se při jeho výběru zaměřit se můžete dozvědět v článku "Jak vybrat stan?" 

Přejít na článek “Jak vybrat stan?” »

Skládací nábytek - s sebou si pro pohodlí strávené při večeru u jídla nebo při kartách můžete zajistit skládacímí židlemi a stolkama, nebo při dlouhodobé dovolené v kempu si můžete veškeré oblečení z kufrů vybalit do skládací skříně. 

Chemický záchod, kempingová sprcha - pro případy, kdy budete stanovat dál od civilizace, mimo možnost použití toalety, mohl by se vám hodit chemický záchod nebo na osprchávní se skládací přenostná sprcha

Spacák - jedna z nejdůležitějších čátí vaší výbavy, spacák vás má udržet v teple a bez něj není spaní vždy ideální, samozřejmě podle toho, kdy a kde budete stanovat. Více se však můžete dozvědět v článku "Jak vybrat spacák" 

Přejít na článek “Jak vybrat spacák?” »

Výše je souhrn těch nejdůležitějších věcí pro pohodlné kempování. Avšak máte možnost vzít si s sebou spoustu dalších doplňků, které vám vaší dovolenou jak zpříjemní, tak usnadní. Vše nalezenete zde, v kategorii "Outdoorové vybevaní"

Skrýt popis